Умови повернення товару

Повернути товар можна протягом 14 днів з дати отримання посилки.

До повернення приймаються речі в оригінальній упаковці з усіма наклейками та штрих кодами, із збереженням усіх бірок та ярликів. А також за умови, що товар належної якості і не був у використанні, зберіг товарний вигляд та споживчі властивості, а також має повну комплектність.

Повернення товару оплачує покупець (згідно з тарифами Нової пошти).

Як оформити повернення

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, щоб покупки в Beelure приносили тільки радість! Якщо потрібно повернути товар, зв'яжіться з нами та повідомте, які речі ви хочете повернути, обравши зручний спосіб комунікації:

  • по телефону + 38 (093) 170 29 43 (тарифікація згідно тарифів вашого оператора),
  • написавши на e-mail: office@beelure.com

Відправлення товару, що повертається:

Крок 1

Спакуйте товар в оригінальну упаковку з усіма фірмовими наклейками та штрих-кодами, а також ярликами та етикетками на самій речі. 

Крок 2

Надішліть через відділення або кур'єрів «Нової Пошти» на ім'я отримувача: ФОП Ковальчук Анна Вадимівна, м. Київ, відділення Нової Пошти №450, вулиця Софіївська, 5,  номер тел.: +380632372020, відправка без зворотньої доставки.

Крок 3

Для повернення коштів на рахунок клієнта - повідомте усі дані ТЕКСТОМ нашим спеціалістам за телефоном у вайбер або телеграм або написавши на e-mail: office@beelure.com:
1. Номер ТТН повернення.
2. Дані банківської карти для повернення коштів за товар (номер картки, якого банку, ПІБ отримувача)
3. ІПН (індивідуальний податковий номер, ідентифікаційний код, РНОКПП - є у повних реквізитах по карті)
4. IBAN Вашої картки (є у мобільному додатку у повних реквізитах по картці)

ВАЖЛИВО: згідно чинного законодавства,  кошти не можуть бути переведені просто на номер карти. Для повернення коштів необхідні всі дані, що вказані вище. Дякуємо за розуміння.

Як повернути кошти

Повернення коштів здійснюється протягом 5-ти робочих днів з моменту отримання товару та його перевірки фахівцями компанії, за умови дотримання зазначених умов повернення. 

Способи повернення коштів

• На баланс у власному кабінеті клієнта. Найбільш швидкий та простий спосіб. Якщо ви зацікавлені в подальших покупках , ми переведемо гроші на баланс в особистому кабінеті. Використовуйте цю суму для оплати інших замовлень.

• На розрахунковий рахунок (з повними реквізитами).

Товари, які не підлягають поверненню

Поверненню та обміну не підлягають:
• спідня білизна, купальники, постільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби,
• парфумерно-косметичні вироби, гребінці, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, товари в аерозольній упаковці тощо. згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. М 172.,
• великогабаритні товари,
• розукомплектований товар без переліку складових.

Важливо знати

Якщо товар не відповідає умовам повернення, ми будемо змушені повернути його назад. Витрати повернення такого товару, покупець бере на себе.

Додаткові запитання ставте спеціалістам служби інформаційної підтримки:

• за телефоном + 38 (093) 170 29 43

• написавши на e-mail: office@beelure.com

Ми обов'язково допоможемо вам!